Granit to najtrwalszy z kamieni naturalnych, a wykonane z niego schody przetrwają dziesiątki lat. Oprócz posiadania oczywistych walorów technicznych – takich jak trwałość i łatwość utrzymania w czystości, granit prezentuje się bardzo estetycznie i elegancko. Dodaje charakteru i niepowtarzalnego klimatu każdemu wnętrzu. Z tych właśnie powodów schody granitowe zyskały wielką popularność wśród najbardziej wymagających klientów.

Schody granitowe są odporne na uszkodzenia i zarysowania, dzięki czemu świetnie sprawdzają się w domu pełnym rozrabiających dzieci, jak również w lokalach usługowych, firmach, hotelach czy pensjonatach. Bardzo łatwo czyści się je przy pomocy wody, chociaż można używać do tego specjalnych detergentów. Wiele osób docenia schody granitowe za ich odporność na zabrudzenia i plamy. Ich powierzchni nie straszne są rozlane napoje czy sosy.

Solidne i trwałe schody z granitu

W naszej ofercie posiadamy tylko najwyższej jakości granit, z którego możemy wykonać każdy wyrób według preferencji naszych klientów. Granit jest surowcem, który również świetnie sprawdzi się do wykonania zewnętrznych schodów, ale też produktów do aranżacji wnętrz np. trwałych blatów z kamienia.
Wykonane przez naszą firmę schody granitowe charakteryzują się precyzją i nowoczesnym wzornictwem, które łączy tradycję z modernistycznym podejściem do urządzania wnętrz. Dodatkowym atutem naszej firmy są krótkie terminy realizacji usług i profesjonalny montaż produktów. Są to cechy, które sprawiły, że nasze wyroby uszczęśliwiły już wielu klientów z Bielska-Białej, całego Śląska, a nawet kraju.