Realizacje

Elegancki i trwały - dla najbardziej wymagających

W tych aranżacjach, w których liczy się uzyskanie nieprzeciętnego efektu wizualnego, doskonale sprawdza się kamień naturalny i kompozyt kwarcowy. Nie tylko jest estetyczny, ale również bardzo trwały i odporny na uszkodzenia, dlatego przez lata będzie mógł zdobić dom i jego otoczenie.

W UNISTONE zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci oczekują od nas, że dostarczane im wyroby będą charakteryzowały się tym, co w nich najlepsze. Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających.

Nasz zakres usług jest bardzo duży. Parapety, posadzki, blaty kuchenne i łazienkowe, schody, okładziny ścienne to tylko niektóre nasze wyroby. Prowadzimy kompleksowe prace kamieniarskie. Jesteśmy partnerami na każdym etapie planowania i realizacji. W naszym magazynie przy naszym doradztwie wybierają Państwo materiał, a my go tniemy, obrabiamy i montujemy. Naszym celem jest najwyższy poziom jakości i obsługi. Nie trzeba dodawać, że nasi menadżerowie projektów towarzyszą każdemu klientowi od wyboru, przez projekt, aż po produkcję i montaż.