UNISTONE - kamieniarstwo, blaty z granitu

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą ofertę, zawierającą blaty z granitu lub kwarcogranitu, a także inne produkty wykonywane w naszym warsztacie. Głównym elementem naszej działalności jest kamieniarstwo, a zwłaszcza produkcja blatów z granitu lub marmuru.
 
Surowce w naszej ofercie pochodzą nie tylko z całego świata, ale również z Polski. Są to produkty najwyższej jakości, oferujemy m.in. marmury, kwarcogranit, onyx, piaskowiec, trawertyn oraz łupek.

Kamieniarstwem budowlanym zajmujemy się od przeszło 30 lat. Nasi pracownicy posiadają bogatą wiedzę oraz ogromne doświadczenie zdobywane przez lata. Stworzenie UNISTONE związane było z odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na profesjonalne blaty z kamienia i schody granitowe.
 
 
Surowce, takie jak kwarcogranit, onyx czy łupek, obrabiamy przy użyciu najnowocześniejszej maszyny Dantoni Echo 625, dzięki której tworzymy unikatowe wzory z ogromną precyzją. 
 
Dzięki 30-letniemu doświadczeniu w kamieniarstwie i nowoczesnej technologii, nasze produkty charakteryzują się:

  • niesamowitą precyzją wykonania,
  • nowoczesnym wzornictwem,
  • jakością.
 
 
Nasz przykładowy blat kamienny do kuchni 
 
Zapewniamy także krótkie terminy realizacji usług.

Dzięki doświadczeniu naszych pracowników, montaż kuchennych blatów czy parapetów przebiega szybko i profesjonalnie.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, kamieniarstwo to nasza pasja i dlatego przygotujemy unikatowe wzory z luksusowych materiałów i składamy je w całość, tworząc piękne wnętrza, które zachwycą każdego. W naszym cieszyńskim zakładzie wykonujemy produkty dla klientów głównie z naszego miasta, ale także z Katowic, Bielska-Białej, całego Śląska, a nawet kraju.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie.