UNISTONE - Producent blatów kuchennych z granitu i marmuru

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą ofertę kamienia naturalnego oraz produktów, które wykonujemy. Znaczącym elementem naszej działalności są wyroby kamienne w postaci blatów kuchennych z granitu oraz blatów kuchennych z marmuru.
 
Kamienie w naszej ofercie pochodzą nie tylko z całego świata, ale również z Polski. Są to produkty najwyżej jakości, m.in. oferujemy marmury, granity, onyx, piaskowiec, trawertyn, łupek oraz konglomeraty kwarcowe.

Kamieniarstwem budowlanym zajmujemy się od przeszło 30 lat. Nasi pracownicy posiadają bogatą wiedzę oraz ogromne doświadczenie zdobywane przez lata. Stworzenie UNISTONE, związane było z odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na profesjonalne usługi kamieniarskie oraz materiały najwyższej jakości.

Kamienie naturalne obrabiamy przy użyciu najnowocześniejszej maszyny Dantoni Echo 625, dzięki której, tworzymy unikatowe wzory z ogromną precyzją.

 
 
Dzięki 30 letniemu doświadczeniu i nowoczesnej techologii nasze produkty:

  • - charakteryzują się niesamowitą precyzją wykonania
  • - nowoczesnym wzornictwem
  • - jakością
  • - oraz krótkimi terminami realizacji usług.
 
 
Nasz przykładowy blat kamienny do kuchni  
 
Dzięki doświadczeniu naszych pracowników, montaż tak przygotowanych np. blatów kuchennych, parapetów czy podłóg przebiega szybko i profesjonalnie.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – przygotujemy unikatowe wzory z luksusowych kamieni naturalnych oraz wszystko złożymy w całość tworząc piękne wnętrza, które każdego zachwycą.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie.