Kamieniarstwo – firma UNISTONE w Cieszynie

Jako firma UNISTONE od ponad 30 lat zajmujemy się kamieniarstwem w Cieszynie i okolicach. Tak bogate doświadczenie i zdobyta przez ten czas wiedza pozwalają nam realizować wiele ciekawych projektów. Stworzenie UNISTONE związane było z odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na profesjonalne blaty z kamienia i schody granitowe. Kamieniarstwo jest naszą pasją i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Potrafimy przygotować unikatowe wzory i stworzyć piękne realizacje, które zachwycą każdego.

Trzydziestoletnie doświadczenie w kamieniarstwie i nowoczesnej technologii są gwarancją najwyższej klasy naszych produktów, które charakteryzują się:

  • precyzją wykonania,
  • nowoczesnym wzornictwem,
  • jakością.

Zapewniamy krótkie terminy realizacji usług. Dzięki kompetencjom naszych pracowników montaż kuchennych blatów czy też granitowych schodów przebiega szybko i profesjonalnie.

W cieszyńskim UNISTONE produkujemy wyroby z kamienia głównie dla klientów z naszego miasta, Katowic, Bielsko-Białej. Działamy jednak na terenie całego Śląska i kraju, a nawet poza jego granicami.

Nasi klienci mogą liczyć na fachową pomoc oraz doradztwo. Z przyjemnością dopasujemy każdy projekt do indywidualnych preferencji i podejmiemy się nawet najbardziej wymagających wyzwań.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie.