UNISTONE - najwyższa jakość od ponad 20 lat

To tutaj w Cieszynie na Śląsku Cieszyńskim, w regionie znanym z pracowitości i rzetelności tworzymy firmę z miłości do kamienia.

Perfekcja, indywidualność i zrównoważony rozwój to nasze motto. W halach magazynowych i produkcyjnych miłość do kamienia jest tak samo wyczuwalna, jak zapotrzebowanie na coś wyjątkowego. Kamień to najpiękniejszy i najbardziej zrównoważony materiał na świecie. Nie chcemy tylko przetwarzać kamienia, chcemy pokazać go w jego najlepszych właściwościach i całym jego pięknie.

Każda pojedyncza płyta kamienna jest niepowtarzalnym oryginałem, mającym swoją własną „twarz”, tj. wzory, żyły i przejścia kolorystyczne. Najważniejsze jest dla nas, aby ta indywidualność została uwzględniona w perfekcyjnym wykonaniu.

W naszym showroomie znajduje się ponad 300 rodzajów różnych kamieni naturalnych z każdego zakątku świata – onyksy z Iranu, marmury z Toskanii, kwarcyty naturalne z Brazylii, granity z Indii, labradoryty z Madagaskaru, wapienie z Chorwacji czy trawertyny z okolic Rzymu.

Osobiście selekcjonujemy materiał u naszych zagranicznych dostawców dzięki czemu w połączeniu z naszym doświadczeniem wybieramy najlepszy surowiec.

Posadzki, schody, blaty kuchenne i łazienkowe, schody, okładziny ścienne i kominkowe. To między innymi w tych produktach potrafimy pokazać piękno i ponadczasowość kamienia. Uzyskanie najwyższej jakości wyrobów byłoby niemożliwe bez synergii dwóch czynników: zautomatyzowanej produkcji na sterowanych numerycznie maszynach CNC firmy DONATONI oraz manualnym zdolnościom naszych kamieniarzy, którzy każdemu produktowi nadają finalne wykończenie.

Ukoronowaniem projektu jest końcowy montaż, przeprowadzany przez montażystów z największym doświadczeniem w firmie dla których precyzja jest wyznacznikiem dobrze zrealizowanej usługi.

Projekty realizujemy w Polsce jak i na terenie Czech, Słowacji i Austrii.